0 ks 0.00 €


Vitajte na novej stránke Boheme.sk - francúzska a škótska bio kozmetika.

 

Ak sa pýtate, čo je to za značku, znamená to, že ste ešte nevyskúšali skvelú prírodnú kozmetiku, ktorá sa pod týmito značkami skrýva. Jedná sa skutočne o jedinečné produkty tej najvyššej kvality, a pritom za prijateľné ceny. Všetky produkty sú pripravované v malých rodinných firmách tradičnými technológiami a dlhoročnými skúsenosťami.
Žiadny výrobok nie je vyrábaný strojovo vo veľkom za pomoci chemických prísad.

 

Až budete premýšľať nad vhodnými darčekmi pre svojich blízkych, nemali by ste opomenúť vysoko kvalitnú a pritom cenovo vcelku prijateľnú prírodnú kozmetiku, ktorú vám ponúka Boheme.

 

Hlavnou prednosťou tejto kozmetiky sú prírodné suroviny. Nevšedná a nevtieravá vôňa nielen poteší a pritiahne pozornosť, ale pomáha aj ku kráse, lebo ich prírodný základ je zárukou príjemného a zdravého účinku na akúkoľvek pleť. Verte, že kozmetika v našej ponuke v sebe skrýva príbeh a lásku, s ktorou bola vyrábaná, a ktorá sa celkom nepochybne premietne aj do vašej fantázie. Až privoniate k svojej milej či milému, okamžite sa vám vybaví kúzelná prírodná scenéria, krásne farby, omamné vône a predstavíte si jemné ruky, ktoré túto kozmetiku pripravovali, aby robili radosť a potešenie každému, komu záleží na príjemnom vzhľade a krásnej príťažlivej vôni.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM